ANKARA TİCARET ODASI AKADEMİ ÇALIŞMALARI

Üyelerini geleceğe hazırlamak, iş yeteneklerini geliştirmek ve mesleki yeterliliklerini artırmak amacıyla eğitim, seminer ve paneller düzenleyen Ankara Ticaret Odası (ATO) bu faaliyetlerini Ankara Ticaret Akademisi üzerinden online eğitim platformuna taşıdı. ATO üyeleri bu sayede zaman ve mekan sınırı olmaksızın online eğitimlerden faydalanarak 7 gün 24 saat kendi seçecekleri zaman diliminde tercih ettikleri eğitimleri alabilecek. Tasarımdan girişimciliğe, teknolojiden iş yönetimine, sosyal medya yönetiminden kriz yönetimine, iş sağlığı ve güvenliğinden verimlilik araçlarına, dijital pazarlamadan iletişim becerilerine, kişisel gelişimden sağlıklı ve güvenli iş yeri eğitimlerine kadar çeşitli konularda eğitimlerini tamamlayan ATO üyelerine, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) tarafından hazırlanan online sertifika verilecek.
Hedef Kitlemiz Hizmet/Proje Yelpazemiz Yenilikçi Hizmetler Hedefimiz
  • Ekonomik hayatın içinde girişimcilik, katma değer, Ar-Ge, verimlilik, büyüme, uluslararasılaşma, dijital dönüşüm vb. amaçları olan tüm şirketler, kurumlar, bu kurumların yöneticileri, çalışanları yada iş hayatına kendi işlerinin başında olarak katılmayı hedefleyen tüm girişimcilerdir.
  • Ankara Ticaret Odası hedeflediği bu geniş kitlenin farklı beklenti ve ihtiyaçlarına uygun hizmetler sunabilmek amacıyla, geniş bir hizmet/proje yelpazesi uygulamayı stratejik bir farklılık ve misyon olarak kabul etmektedir.
  • Diğer yandan her gün değişen ihtiyaçları zamanında analiz etmek ve yenilikçi hizmetler geliştirmek, Ankara Ticaret Odası’nın misyonunun önemli parçalarından birisi olacaktır.
  • Hedefimiz; üyelerimizin iş yeteneklerini geliştiren ve mesleki yeterliliklerini attıran bir eğitim ve gelişim kampüsü olmaktır.